Elektroninių Parduotuvių Kūrimas

Norite pradėti internetinę prekybą? Sukursime Jums internetinę parduotuvę. Planuojantiems ir jau plėtojantiems prekybą internete WIZEN specialistai suteiks visas elektroninės prekybos konsultavimo, internetinių parduotuvių kūrimo ir funkcionalumo plėtros paslaugas, atsakys į visus nuo ko pradėti? tipo klausimus.

Aktyviai sekame kasdien atsinaujinančias technologijas bei geriname savo įgūdžius, siekiant sukurti aukščiausio lygio, interaktyvius bei saugias el. parduotuves. 

Visos el. parduotuvių kurimo paslaugos 

El. dizainas ir programavimas. Kuriame el.parduotuvęs, renkame informaciją apie projektą, kuriame dizainą, programuojame puslapį, užtikriname kokybę, prižiūrime sukurtą puslapį bei siūlome techninį palaikymą.

Dizaino kūrimas: pagal jūsų poreikius, visą Jūsų puslapio informaciją perkeliame į naują, prisitaikantį, unikalų dizainą.

Priežiūra ir palaikymas. Naujų funkcijų kūrimas ir klaidų pašalinimas, našumo didinimas, siekiant kad puslapis galėtų priimti vis daugiau lankytojų ir duomenų, svetainės struktūros gerinimas, siekiant geriau išpildyti vartotojų poreikius.

Mobilioji versija. El.parduotuvės dizainą pritaikome įvairių platformų ir ekranų dydžių mobiliesiems bei planšetėms.

El. parduotuvės valdyti paprasta

Pagal jūsų planuojamą el.parduotuvę WIZEN patars, kokius partnerius pasirinkti bankai, reklamos tinklai, serverio nuoma ir kt. Mūsų kuriamos elektroninės parduotuvės yra paprastos ir patogios naudojime, suteikiančios daugiau galimybių jums.

Prekių katalogo valdymas – Mūsų sukurtoje el. parduotuvėje galėsite ne tik patogiai valdyti prekių katalogą, bet ir pateikti ypač išsamią informaciją apie prekes 

Užsakymų valdymas – Įvykus naujam užsakymui, gausite elektroninį laišką, bei matysite užsakymą sistemoje. Kuri galėsite perduoti vygdymui. Apie užsakymo pasikeitimus informuokite klientą el. paštu ar sms žinute.

Bankiniai mokėjimai – Į Jūsų el. parduotuvę integruosime visus atsiskaitymo internetu modulius, kurie gali būti aktualūs jūsų klientui. 

Pardavimų statistika –  Sistema vaizduos jūsų pardavimų statistika, galėsite tiksliai žinoti savo pardavimų pelninigumą per menesį, metus ar jūsų pasirinkta terminą.  

Apie mus

Penktus savo veiklos metus grindžiame trimis programavimo įmonėms nebūdingais principais:

SKAIDRUMAS. Visada pateikiame informaciją apie projekto eigą, einamąjį etapą, programavimui naudojamas technologijas. Visose projekto stadijose tiksliai žinosite kas vyksta ir kokios užduotis liko iki projekto pabaigos.

OPTIMALUMAS. Paslaugų kainą nustatome ne pagal bendrus šablonus, o pagal jūsų projektui reikalingus darbus. Nemokėsite nė cento daugiau. 

LANKSTUMAS. Mums nėra per didelių ar per mažų projektų. Ar jums reikia sudėtingos verslo sistemos ar paprastos wordoress svetainės - viską gausite iš vienų rankų.

Turite projektą?

Susiekite su mumis ir mūsų komandos specialistai padės rasti tinkamiausia sprendimą jūsų projektui.

+370 638 08307

Ozo g. 20, Vilnius