Svetainių Kūrimas

Norėdami plėsti ir auginti savo verslą, privalote būti matomi ir lengvai randami. Gyvendami skaitmeninių technologijų amžiuje, Klientai tikisi Jus rasti internete, todėl internetinio puslapio kūrimas yra pirmas dalykas, kurį turite įgyvendinti, siekiant būti matomi.

Aktyviai sekame kasdien atsinaujinančias technologijas bei geriname savo įgūdžius, siekiant sukurti aukščiausio lygio, interaktyvius bei saugius internetinius puslapius.

Teikiame skirtingas paslaugas

Svetainės dizainas ir programavimas. Kuriame svetainę nuo nulio– renkame informaciją apie projektą, kuriame dizainą, programuojame puslapį, užtikriname kokybę, prižiūrime sukurtą puslapį bei siūlome techninį palaikymą.

Naujo dizaino kūrimas: visą Jūsų puslapio informaciją perkeliame į naują, prisitaikantį, unikalų dizainą.

Aplikacijų kūrimas ir integracija. Diegiame socialinių tinklų aplikacijas, mokėjimų galimybes, sudėtingas analitines sistemas, bei kitus Jūsų verslui reikalingus įrankius.

Priežiūra ir palaikymas. Naujų funkcijų kūrimas ir klaidų pašalinimas, našumo didinimas, siekiant kad puslapis galėtų priimti vis daugiau lankytojų ir duomenų, svetainės struktūros gerinimas, siekiant geriau išpildyti vartotojų poreikius.

Mobilioji versija. Svetainės dizainą pritaikome įvairių platformų ir ekranų dydžių mobiliesiems bei planšetėms.

Reprezentaciniai puslapiai apibūdinantys Jus pačius

Esate laisvai samdomas specialistas? Tuomet jūsų vardas automatiškai tampa ne tik kreipiniu, bet ir prekės ženklu. Puikiai suprantame, kad laisvai samdomų specialistų karjeros pradžia nėra lengva ir stipriai veikiama didelės konkurencijos, o pinigų didelėms investicijoms dažniausiai nėra.

Pasiūlysime jums sukurti tokią reprezentacinę svetainę, kuri turės viską, ko reikia, kad klientas norėtų į jus kreiptis, tačiau kaina būtų optimali ir prieinama. Parinksime jums pačią patogiausią turinio valdymo sistemą, kad nereiktų nuolatos investuoti į turinio atnaujinimą ir patys galėtumėte lengvai įkelti naują informaciją apie savo paslaugas. Mes Jums siūlome turėti galingiausią marketingo įrankį – unikalią, profesionaliai suprogramuotą, akį traukiančią internetinę svetainę.

Apie mus

Penktus savo veiklos metus grindžiame trimis programavimo įmonėms nebūdingais principais:

SKAIDRUMAS. Visada pateikiame informaciją apie projekto eigą, einamąjį etapą, programavimui naudojamas technologijas. Visose projekto stadijose tiksliai žinosite kas vyksta ir kokios užduotis liko iki projekto pabaigos.

OPTIMALUMAS. Paslaugų kainą nustatome ne pagal bendrus šablonus, o pagal jūsų projektui reikalingus darbus. Nemokėsite nė cento daugiau. 

LANKSTUMAS. Mums nėra per didelių ar per mažų projektų. Ar jums reikia sudėtingos verslo sistemos ar paprastos wordoress svetainės - viską gausite iš vienų rankų.

Turite projektą?

Susiekite su mumis ir mūsų komandos specialistai padės rasti tinkamiausia sprendimą jūsų projektui.

+370 638 08307

Ozo g. 20, Vilnius