Klientų valdymo sistemos

Ar nepamiršote paskambinti savo klientui? Kuriame įvairias klientų valdymo sistemas, kurios padės jums palaikyti geresnius ryšius su klientais ir efektyiau valdyti verslą.

CRM Sistemos

CRM – ryšių su klientais valdymo sistema, padeda organizuoti ir valdyti visos įmonės darbą, nukreiptą į esamų ir potencialių klientų poreikių patenkinimą.

CRM sprendimas gali tiesiogiai integruotis su tiekimo grandine, užsakymais, finansais, personalo valdymu ir gali būti pritaikomas prie kiekvienos įmonės poreikių.

Esamų sistemų priežiūra ir vystymas

Jei turite įsigyję tradicinę CRM sistemą, greičiausiai jau pastebėjote, jog ji dažnai neatitinka jūsų poreikių ir ne visi jums reikšmingi duomenis yra tinkamai apdorojami.

Susisiekite su mumis, po greitos analizės jūsų naudojamą CRM sistemą perprogramuosime taip, kad darbas su ja taptų patogesnis, išnyktų nereikalingi informacijos kaupimo laukeliai ir sistema veiktų pagal jūsų verslo diktuojamus standartus.

Apie mus

Penktus savo veiklos metus grindžiame trimis programavimo įmonėms nebūdingais principais:

SKAIDRUMAS. Visada pateikiame informaciją apie projekto eigą, einamąjį etapą, programavimui naudojamas technologijas. Visose projekto stadijose tiksliai žinosite kas vyksta ir kokios užduotis liko iki projekto pabaigos.

OPTIMALUMAS. Paslaugų kainą nustatome ne pagal bendrus šablonus, o pagal jūsų projektui reikalingus darbus. Nemokėsite nė cento daugiau. 

LANKSTUMAS. Mums nėra per didelių ar per mažų projektų. Ar jums reikia sudėtingos verslo sistemos ar paprastos wordoress svetainės - viską gausite iš vienų rankų.

Turite projektą?

Susiekite su mumis ir mūsų komandos specialistai padės rasti tinkamiausia sprendimą jūsų projektui.

+370 638 08307

Ozo g. 20, Vilnius