Mobiliųjų Aplikacijų Kūrimas

Norite perkelti savo sprendimus į telefoną? Mes Jums padėsime! Mobiliųjų aplikacijų kūrimas pagal įvairius poreikius.

Mobiliosios aplikacijos

Aplikacijų dizainas

Vartotojų patirtis

Aplikacijų programavimas

Pasiekite auditoriją per išmanųji telefoną ar planšetinį kompiuterį. Mobilioji programėlė – išmaniesiems įrenginiams skirtas produktas, kuris leidžia lengvai ir greitai pasiekti ar perduoti reikiamą informaciją.

WIZEN komanda kuria Android bei iOS mobiliąsias aplikacijas verslo ir individualiems klientams. Mobiliasias aplikacijas kuriame su pačiomis profesionaliausiomis technologijomis.

Įgyvendindami mobiliųjų aplikacijų sprendimus, atsižvelgiame į konkrečius užsakovų poreikius, pageidavimus, programėlės paskirtį ir kt. Mes nekantraujame sukurti mobiliąją programėlę Jūsų projektui, internetiniam puslapiui, verslui ar pomėgiui!

Apie mus

Penktus savo veiklos metus grindžiame trimis programavimo įmonėms nebūdingais principais:

SKAIDRUMAS. Visada pateikiame informaciją apie projekto eigą, einamąjį etapą, programavimui naudojamas technologijas. Visose projekto stadijose tiksliai žinosite kas vyksta ir kokios užduotis liko iki projekto pabaigos.

OPTIMALUMAS. Paslaugų kainą nustatome ne pagal bendrus šablonus, o pagal jūsų projektui reikalingus darbus. Nemokėsite nė cento daugiau. 

LANKSTUMAS. Mums nėra per didelių ar per mažų projektų. Ar jums reikia sudėtingos verslo sistemos ar paprastos wordoress svetainės - viską gausite iš vienų rankų.

Turite projektą?

Susiekite su mumis ir mūsų komandos specialistai padės rasti tinkamiausia sprendimą jūsų projektui.

+370 638 08307

Ozo g. 20, Vilnius