Verslo Analitika ir Įžvalgos

Kokia yra labiausiai parduodama Jūsų prekė? Koks pats geriausias klientas? Kaip svyruoja pardavimai? Įdiegti verslo analitikos sprendimai užtikrins organizacijose priimamų valdymo sprendimų operatyvumą ir kokybę, tikslesnę verslo procesų kontrolę, leis greitai identifikuoti problemines sritis bei atrasti naujų veiklos įžvalgų. 

Diegiame verslo analitikos sprendimus

Skirtus visapusiškai kiekvienos organizacijos informacijos srautų kontrolei. Teisingai valdoma informacija kuria Jūsų verslui pridėtinę vertę.

Šis technologijų ir įrankių rinkinys yra skirtas siekti geresnių verslo sprendimų priėmimo visuose organizacijos lygiuose, užtikrinant laiku bei tinkamu formatu reikiamos informacijos pateikimą.

Korektiška, vieningai sisteminama ir pasiekiama informacija leidžia greitai priimti sprendimus, tinkamai reaguoti į pokyčius, užkirsti kelią klaidoms bei įgalina atrasti naujas veiklos įžvalgas.

Power BI

Tai verslo analitikos įrankis, padedantis įmonėms lengviau, greičiau ir kokybiškiau apdoroti turimus duomenis bei paversti juos strateginėmis įžvalgomis. Daugiau kaip 100 tūkstančių įmonių visame pasaulyje naudojamas įrankis pritaikytas šiuolaikinio verslo poreikiams: jį galima integruoti su daugeliu kitų įmonėse naudojamų sistemų, o ataskaitas pasiekti iš bet kokio įrenginio.

Analitikos reikalavimų analizė – sutariama kokią informaciją, kokiais pjūviais ir kokiame kontekste norima stebėti.

Duomenų šaltinių integravimas (angl. ETL) – duomenų surinkimas iš verslo sistemų, jų transformavimas į analitikai tinkamą struktūrą bei užkrovimas į duomenų saugyklą ar tiesiai į duomenų modelį.

Duomenų analizės modelio paruošimas – analizės dimensijų, matų, veiklos rodiklių bei jų sąveikų programavimas.

Galutinių duomenų vizualizavimas – galutinių ataskaitų bei skydelių modeliavimas ir kita…

Apie mus

Penktus savo veiklos metus grindžiame trimis programavimo įmonėms nebūdingais principais:

SKAIDRUMAS. Visada pateikiame informaciją apie projekto eigą, einamąjį etapą, programavimui naudojamas technologijas. Visose projekto stadijose tiksliai žinosite kas vyksta ir kokios užduotis liko iki projekto pabaigos.

OPTIMALUMAS. Paslaugų kainą nustatome ne pagal bendrus šablonus, o pagal jūsų projektui reikalingus darbus. Nemokėsite nė cento daugiau. 

LANKSTUMAS. Mums nėra per didelių ar per mažų projektų. Ar jums reikia sudėtingos verslo sistemos ar paprastos wordoress svetainės - viską gausite iš vienų rankų.

Turite projektą?

Susiekite su mumis ir mūsų komandos specialistai padės rasti tinkamiausia sprendimą jūsų projektui.

+370 638 08307

Ozo g. 20, Vilnius