Verslo Valdymo Sistemos

Norite optimizuoti savo verslo procesus – sukursime sistemą pagal Jūsų poreikius. Projektuojame ir programuojame individualias verslo valdymo sistemas įvairių veiklos sričių įmonėms.

Verslo Valdymo Sistemos (VVS) – tai įvairiausių verslo procesų kompiuterizavimas. VVS pritaikymo spektras labai platus, todėl maksimaliam efektyvumui pasiekti  mes kuriame individualias sistemas, kurios bus pritaikytos būtent Jūsų verslui.

 

VVS atvers Jums dar daugiau galimybių

Sistemos pritaikymas individualiems poreikiams ir sprendimų adaptavimas užtikrina itin lengvą ir sklandų verslo valdymo procesą, nesvarbu, kokioje srityje vykdote veiklą.

VVS veikimas apima visus verslo procesus, todėl sistemos diegimas yra įmonės mastu globalus procesas, suteikiantis privalumų kiekvienai sričiai.

Automatizuoti procesai, sąnaudų, kaštų ir darbo jėgos optimizavimas, nuolat vykdoma analizė ir stebėsena, duomenų kaupimas leidžia daryti pagrįstas išvadas, laiku priimti teisingus sprendimus.

Aplenkite savo konkurentus

Įsivaizduokite tobulai efektyviai valdomą kompaniją, kurioje maksimaliai panaudojami visi turimi ištekliai, ekonomiškai atliekami pirkimai ir greitai vykdomas pardavimų procesas, kuris suteikia klientams pasitenkinimą – kiekviena smulkmena yra svarbi.

VVS naudojimas suteikia galimybę struktūrizuoti procesus, juos stebėti ir valdyti nepraleidžiant nei vienos smulkmenos. Kuo efektyvesnis valdymas, tuo geresni veiklos rezultatai. Šiuo privalumu aplenkdami savo konkurentus Jūs galite pasinaudoti jau šiandien.

Kadangi specializuojamės įvairių smulkioms bei vidutinėms įmonėms skirtų programinių sistemų įrengimu Lietuvoje, galime užtikrinti, kad nauda bus pastebima labai greit. WIZEN dirba tam, kad verslui mūsų šalyje būtų paprasčiau augti.

Globalios tendencijos rodo, jog rezervacijų valdymo sistema atsiperka su kaupu, tad vis daugiau įvairaus dydžio įmonių renkasi jas panaudoti savo veikloje. Svarbu paminėti, kad šios įrangos efektyvumas visiškai nepriklauso nuo to, kokioje srityje vykdote veiklą

Apie mus

Penktus savo veiklos metus grindžiame trimis programavimo įmonėms nebūdingais principais:

SKAIDRUMAS. Visada pateikiame informaciją apie projekto eigą, einamąjį etapą, programavimui naudojamas technologijas. Visose projekto stadijose tiksliai žinosite kas vyksta ir kokios užduotis liko iki projekto pabaigos.

OPTIMALUMAS. Paslaugų kainą nustatome ne pagal bendrus šablonus, o pagal jūsų projektui reikalingus darbus. Nemokėsite nė cento daugiau. 

LANKSTUMAS. Mums nėra per didelių ar per mažų projektų. Ar jums reikia sudėtingos verslo sistemos ar paprastos wordoress svetainės - viską gausite iš vienų rankų.

Turite projektą?

Susiekite su mumis ir mūsų komandos specialistai padės rasti tinkamiausia sprendimą jūsų projektui.

+370 638 08307

Ozo g. 20, Vilnius